Doğal E Vitamini, 100 kapsül

Doğal E Vitamini, 100 kapsül

ALI18
₺247,23

E Vitamini, serbest radikallerle savaşan ve oksitlenmeden önce yağ asitlerini koruyan güçlü bir antioksidandır.

 

Doğal E Vitamini

E Vitamini, serbest radikallerle savaşan ve oksitlenmeden önce yağ asitlerini koruyan güçlü bir antioksidandır. Ayrıca eritrositlerin erken parçalanmasını önler ve oksijenin kırmızı kan hücreleri tarafından vücudun tüm hücrelerine taşınmasında rol oynar. E vitamini, kas performansı üzerinde doğrudan etkiye sahiptir. Aynı zamanda bağışıklık sistemini destekler, hücresel tepkiyi arttırır ve T lenfositlerin işlevini iyileştirir.

 

MedicaLine

MedicaLine, 2007'den beri yerel pazarda faaliyet gösteren Polonyalı ilaç ve gıda takviyeleri üreticisidir. MedicaLine, gıda takviyeleri markası Aliness'in sahibidir. Aliness markalı ürünler, aktif maddelerin hızlı ve yüksek düzeyde emilimi ile karakterize edilen doğal bileşikler içerir. Sundukları vitaminler, glütensiz diyet uygulayanların yanı sıra alerjisi ve laktoz intoleransı olan kişiler tarafından da kullanılabilir.

 

Diyet takviyesi

Malzemeler:   doğal E vitamini (d-alfa-tokoferil asetat), hacim artırıcı - ayçiçek yağı, sığır jelatini, nemlendirici - gliserol, su.

 

Önerilen günlük porsiyondaki içerik (1 kapsül) (*% RWS-Referans günlük alım): Doğal E vitamini (d-alfa-tokoferil asetat) - 294 mg (400 IU) - (*% 2450)

 

Önerilen günlük alım miktarı:   Yemek sırasında günde 1 kapsül.

 

Net ağırlık: 100 kapsül

 

Depolama:   Işıktan koruyun, oda sıcaklığında, küçük çocukların erişemeyeceği kuru bir yerde saklayın.

 

Dikkat:   Gün içinde önerilen günlük porsiyon miktarını aşmayın. Bu ürün hamile veya emziren kadınlar tarafından kullanılamaz. Bu ürün, çeşitli diyetlerin yerine kullanılamaz.

 

 

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.