MSM Organik Sülfür PLUS, 180 tablet

MSM Organik Sülfür PLUS, 180 tablet

ALI35
₺322,50
rating İncelemeyi okuyun
Ortalama puanı: 10/10 İnceleme sayısı: 1

Diyet takviyesi MSM Organik Sülfür PLUS, organik bir sülfür bileşiği ve doğal bir gıda bileşeni olan MSM veya metilsülfonilmetan içerir.

 

MSM Organik Sülfür PLUS

Diyet takviyesi MSM Organik Sülfür PLUS, organik bir sülfür bileşiği ve doğal bir gıda bileşeni olan MSM veya metilsülfonilmetan içerir. Amino asitler, enzimler, immünoglobulinler (antikorlar) ve glutatyon sentezinde önemli rol oynar. MSM, kasların, tendonların ve bağların oluşumunu destekler. Eklemlerdeki kıkırdak yenilenmesini destekler. Glukozamin ve kondroitin ile kombinasyon halinde, MSM kıkırdağın esnekliğini sağlar ve işlevini destekler. MSM, kolajen ve keratin sentezine katılır. Antiromatizmal ve antiinflamatuar özelliklere sahiptir. MSM Antikor üretimini uyararak bağışıklık sisteminin çalışmasını destekler. Diyet takviyesi F-MSM çok yüksek emiciliğe sahiptir. Diyet takviyesi F-MSM hiçbir dolgu maddesi, koruyucu madde, renklendirici ve tatlandırıcı içermez.

MedicaLine

MedicaLine, 2007'den beri yerel pazarda faaliyet gösteren Polonyalı ilaç ve gıda takviyeleri üreticisidir. MedicaLine, gıda takviyeleri markası Aliness'in sahibidir. Aliness markalı ürünler, aktif maddelerin hızlı ve yüksek düzeyde emilimi ile karakterize edilen doğal bileşikler içerir. Sundukları vitaminler, glütensiz diyet uygulayanların yanı sıra alerjisi ve laktoz intoleransı olan kişiler tarafından da kullanılabilir.

 

Diyet takviyesi

 

İçindekiler: OptiMSM® (metilsülfonilmetan), Vitamin C (L-askorbik asit), topaklanmayı önleyici ajan: koloidal silika.

Önerilen günlük porsiyondaki içerik:

Malzemeler

1 tablet

2 tablet

OptiMSM® (metilsülfonilmetan),

Vitamina C (L-askorbik asit)

750 mg

50 mg (*% 62,5)

1500 mg

100 mg (*% 125)

*% RWS-Referans günlük alım%

 

Önerilen günlük alım miktarı:   Yemek sırasında günde 1-2 tablet.

 

Net ağırlık: 180 tablet

 

Depolama:   Işıktan koruyun, oda sıcaklığında, küçük çocukların erişemeyeceği kuru bir yerde saklayın.

 

Dikkat:   Gün içinde önerilen günlük porsiyon miktarını aşmayın. Bu ürün hamile veya emziren kadınlar tarafından kullanılamaz. Bu ürün, çeşitli diyetlerin yerine kullanılamaz.

 

Yeni
MSM ORGANIC SULPHUR PLUS, 180 COMPRIMÉS
rating 10
2020-10-16
Elena\r\n
Très bien

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.