B2 vitamini 60 kapsül

B2 vitamini 60 kapsül

FM35
₺217,50
B2 Vitamini sinir sisteminin düzgün çalışmasına yardımcı olur, sağlıklı cildi korur ve yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur. Bir kapsül 40 mg B2 vitamini (riboflavin) ve 273 mg inülin içerir.

 

Bicaps Vitamini B2

B2 vitamini, anti-inflamatuar özelliklere sahip bir hormon olan kortizolün salgılanması için gereklidir.
B2 Vitamini, sinir sisteminin düzgün çalışmasını sağlayarak nörotransmitterlerin (serotonin, dopamin ve aminobutirik asit) üretimini etkiler. Ayrıca hücrelerin oksidatif strese karşı korunmasına yardımcı olur ve yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına katkıda bulunur.


BIOCAPS B2, doğal bir pullulan kapsül içerir. Pullulan, doğal bir fermantasyon işlemiyle elde edilir. Üretim sırasında hiçbir hayvansal hammadde kullanılmadığı için kapsül vejetaryenler ve veganlar için uygundur. Ürünler, magnezyum stearat, silikon dioksit, titanyum dioksit vb. gibi yapay dolgu maddeleri, topaklanma önleyici maddeler ve boyalar içermez.


Vejetaryenler ve veganlar için uygundur.

FORMÜLLER Sp. z oo

şirket FORMEDS Sp. z oo hiçbir koruyucu, renk ve tatlandırıcı içermeyen saf toz formunda diyet takviyeleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Doğal, etkili ve güvenli ürünler sunar. Tüm üretim süreci HACCP sistemine uygundur. Ürünlerinin üretiminde kullanılan hammaddeler, saygın Avrupalı tedarikçilerden temin edilmektedir.

Diyet takviyesi

İçindekiler: inülin (hindiba kökü), pullulan (kapsül kabuğu), B2 vitamini (fiboflavin).

Günlük porsiyon - 1 kapsül şunları içerir (referans alım yüzdesi):

  • inülin - 273 mg
  • B2 vitamini (riboflavin) - 40 mg (%2857)

Önerilen günlük alım miktarı: Yemek sırasında günde bir kez 1 kapsül alın.

Net içerik: 60 kapsül

Depolama: Oda sıcaklığında, küçük çocukların erişemeyeceği kuru bir yerde saklayın.

Dikkat: Gün içerisinde tüketilmesi önerilen günlük porsiyonları aşmayın. Ürün hamile ve emziren kadınlar için önerilmez. Ürün, çeşitli bir diyetin yerine kullanılmamalıdır.

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.