C Vitamini Bicaps 1000mg, 60 kapsül

C Vitamini Bicaps 1000mg, 60 kapsül

FM27
₺277,50

BICAPS® C 1000 diyet takviyesi, herhangi bir katkı maddesi içermeyen 1 kapsülde 1.000 mg C vitamini içerir. C vitamini, L konfigürasyonuna sahiptir. Ürün fermantasyon yoluyla elde edilmiştir ve GDO'lardan üretilmemiştir.

 

C Vitamini Pazı 1000

BICAPS® C 1000 diyet takviyesi, herhangi bir katkı maddesi içermeyen 1 kapsülde 1.000 mg C vitamini içerir. C vitamini, L konfigürasyonuna sahiptir. Ürün fermantasyon yoluyla elde edilmiştir ve GDO'lardan üretilmemiştir. C vitamini, bağışıklık sisteminin düzgün çalışmasını destekler ve hücreleri oksidatif strese karşı korur. Aynı zamanda kemiklerin, kıkırdağın, kan damarlarının, dişlerin, diş etlerinin ve cildin düzgün çalışması için gerekli olan kolajen üretimidir. C vitamini, normal enerji metabolizmasının korunmasına katkıda bulunur. Yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına yardımcı olur.

BICAPS C 1000, doğal bir pullulan kapsülü içerir. Pullulan, doğal bir fermantasyon süreciyle elde edilir. Üretim sırasında hayvansal kökenli suroka kullanılmaz, bu nedenle kapsül vejeteryanlar ve veganlar için uygundur. Ürün, magnezyum stearat, silikon dioksit, titanyum dioksit vb. Gibi suni dolgu maddeleri, topaklanmayı önleyici maddeler ve boyalar içermez.

Vejetaryenler ve veganlar için uygundur.

FORMEDS Sp. z oo

FORMEDS Sp. z oo, koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı eklenmemiş saf toz formunda diyet takviyeleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Doğal, etkili ve güvenli ürünler sunar. Tüm üretim süreci HACCP sistemine uygundur. Ürünlerinin üretiminde kullanılan hammaddeler saygın Avrupalı tedarikçilerden temin edilmektedir.

Diyet takviyesi

İçindekiler: C vitamini (L-askorbik asit), pullulan (kapsül kabuğu).

Günlük kısım - 1 kapsül (referans alım yüzdesi):

C Vitamini - 1.000 mg (% 1.250).

Önerilen günlük alım miktarı: Yemek sırasında günde bir kez 1 kapsül alın.

Net içerik: 60 g - 60 kapsül

Depolama: Küçük çocukların ulaşamayacağı, kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

Dikkat: Gün içinde tüketim için önerilen günlük porsiyonları aşmayın. Ürün hamile ve emziren kadınlar için tavsiye edilmez. Ürün, çeşitli diyetlerin yerine kullanılmamalıdır.

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.