Vitamin B12 Metilkobalamin 1000µg, 100 kapaklar

Vitamin B12 Metilkobalamin 1000µg, 100 kapaklar

ALI04
Stokta yok
₺146,48
rating İncelemeyi okuyun
Ortalama puanı: 10/10 İnceleme sayısı: 1

Ürün en aktif B12 vitamini - metilkobalamin formunu içerir.

 

Vitamin B12 Metilkobalamin 1000µg

 

Ürün   B12 vitamini - metilkobalamin'in en aktif formunu içerir. B12 vitamini bağışıklık sistemini ve sinir sistemini destekler. Normal homosistein metabolizmasının ve kırmızı kan hücrelerinin üretiminin korunmasına yardımcı olur. Ek olarak, B12 Vitamini   yorgunluk ve bitkinliğin azalmasına yardımcı olur. yanı sıra sinir hasarını önler.   Diyet takviyesi F-VIT B12 dolgu maddesi, koruyucu madde, boya veya tatlandırıcı içermez.

MedicaLine

MedicaLine, 2007'den beri yerel pazarda faaliyet gösteren Polonyalı ilaç ve gıda takviyeleri üreticisidir. MedicaLine, gıda takviyeleri markası Aliness'in sahibidir. Aliness markalı ürünler, aktif maddelerin hızlı ve yüksek düzeyde emilimi ile karakterize edilen doğal bileşikler içerir. Sundukları vitaminler, glütensiz diyet uygulayanların yanı sıra alerjisi ve laktoz intoleransı olan kişiler tarafından da kullanılabilir.

Diyet takviyesi

Malzemeler:   hacim arttırıcı madde: mikrokristalin selüloz, B12 vitamini (metilkobalamin). Kabuk bileşenleri: Hidroksipropil metilselüloz (HPMC) - Vcaps® kapsülü

Önerilen günlük porsiyondaki içerik (1 kapsül) (% RWS-Referans günlük alım%) : V itamin B12 (metilkobalamin) -   1000 mcg (µg) (% 40000)

 

Önerilen günlük alım miktarı:   Günde 1 kapsül, tercihen yemek sırasında alın.

 

Net ağırlık: 100 sebze başlığı.

 

Depolama:   Işıktan koruyun, oda sıcaklığında, küçük çocukların erişemeyeceği kuru bir yerde saklayın.

 

Dikkat:   Gün içinde önerilen günlük porsiyon miktarını aşmayın. Bu ürün hamile veya emziren kadınlar tarafından kullanılamaz. Bu ürün, çeşitli diyetlerin yerine kullanılamaz.

 

 

Yeni
rating 10
2021-04-14
Jake

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.