Choose a searcher

Cowden Destek Programı

Cowden Destek Programı

Cowden Protokolü

 

Bitkisel mağaza Lymeherbs, Cowden Protokolünden eksiksiz bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Cowden Protokolü, Dr. W. Lee Cowden tarafından Lyme hastalığı olan kişiler için ve Lyme hastalığı ile ilişkili semptomların en aza indirilmesi için geliştirilmiş bir protokoldür. Cowden protokolü, diğer kene kaynaklı koenfeksiyonlar için de kullanılır.

Cowden protokolü, antibakteriyel aktivite sergileyen, Mikrobiyal Savunma olarak bilinen 7 bitkisel preparat dahil 14 farklı Nutramedix ürünü içerir. Cowden Protokolü şunları içerir: Banderol, Burbur-pinella, Cumanda, Enula, Houttuynia, Magnezyum malat, Mora, Maydanoz, Samento, Sealantro, Serrapeptaza, Sparga, Stevia, Takuna.

 

Cowden protokolünün parçası olan tüm ürünlerin genel özelliklerinin açıklaması:

Banderol Mikrobiyal Savunma : anti-inflamatuar özellikler gösterir, geniş bir antibakteriyel, antiviral ve antiparaziter özellikleri yelpazesine sahiptir. Bu özelliklerinden dolayı Banderol, Borrelia bakterilerine ve Babesia, Bartonella, Chlamydia, Ehrlichia, Mycoplasma, Rickettsia ve Cytomegalovirus gibi kene kaynaklı koenfeksiyonlara karşı etkilidir.

 

Burbur-pinella Detoks : Beynin ve merkezi sinir sisteminin detoksifikasyonunu destekler, vücudu toksinlerden ve biyotoksinlerden arındırır. Beyin, periferik sinir sistemi ve omurgadaki toksinleri yok eder. Baurbur-pinella kanı ve hücreler arası boşlukları temizler, karaciğeri, böbrekleri ve lenf sistemini detoksifiye eder. Herx reaksiyonuna eşlik eden rahatsızlığı etkili bir şekilde azaltır.

 

Cumanda Mikrobiyal Savunma : Antiinflamatuar özelliklere sahiptir, geniş bir antibakteriyel, antiviral ve antiparaziter özellik yelpazesine sahiptir. Bu özellikleri sayesinde Cumanda, Borrelia bakterilerine ve kene kaynaklı koenfeksiyonlara karşı etkilidir. İçeriğinde bulunan maddeler ayrıca Candida, Aspergillus ve Mucor mantarlarına karşı güçlü bir antifungal aktiviteye sahiptir. Aktif maddeler kan-beyin bariyerini geçme özelliklerine sahiptir.

 

Enula Mikrobiyal Savunma : anti-inflamatuar özelliklere sahiptir, geniş bir antibakteriyel, antifungal, antiviral ve antiparaziter özellikleri yelpazesine sahiptir. Enula, hem Borrelia hem de bazı Babesia türlerine karşı etkilidir.

 

Houttuynia Mikrobiyal Savunma : anti-inflamatuar özelliklere sahiptir, geniş bir antibakteriyel ve antifungal özellik yelpazesine sahiptir. Bu özellikleri sayesinde Houttuynia, Borelia Borrelia ve kene kaynaklı koenfeksiyonlara karşı etkilidir. Özellikle Bartonelia'ya karşı etkilidir.

 

Magnezyum malat : vücut tarafından son derece iyi emilen bir magnezyum formu. Magnezyum, vücudun düzgün çalışması için gerekli olan önemli bir mineraldir. Magnezyum, normal sinir ve beyin fonksiyonunun, kalp ritminin ve kan basıncının korunması için gereklidir. Magnezyum ayrıca iskelet kaslarının ve ayrıca bağırsaklardaki, pankreas kanalındaki, safra kanallarındaki vb. düz kasların uygun şekilde kasılması ve gevşemesi için de gereklidir.

 

Mora Mikrobiyal Savunma : anti-inflamatuar özelliklere sahiptir ve geniş bir antibakteriyel, antiviral, antifungal ve antiparaziter özellikleri yelpazesine sahiptir.

 

Maydanoz Detoksu : Vücudu toksinlerden ve biyotoksinlerden temizleyen özellikler gösterir. Müstahzarın içerdiği aktif maddeler karaciğeri, böbrekleri, lenf sistemini ve hücreler arası boşlukları detoksifiye eder ve kanı temizler. Maydanoz Detoksu, Herx reaksiyonuna eşlik eden semptomları etkili bir şekilde azaltır. Ayrıca demir, kalsiyum, riboflavin, tiamin, C vitamini, karoten ve A vitamini eksikliklerini tamamlar.

 

Samento Mikrobiyal Savunma : Samentoj'un içerdiği aktif maddeler, bağışıklık sisteminin etkili modülatörleridir, geniş bir antibakteriyel, antiviral, antifungal ve antiparaziter aktivite yelpazesi sergiler. Bu özellikleri sayesinde Samento, Borrelia burgdorferii bakterileri ve diğer Borrelia bakteri türlerine ve kene kaynaklı koenfeksiyonlara karşı etkilidir.

 

Sealantro Metal Detox : Vücudun ağır metallerden, ayrıca biyotoksinlerden ve diğer birçok toksik maddeden detoksifikasyonunu destekler.

 

Serrapeptase : ipekböceklerinin sindirim sisteminden elde edilen proteolitik (protein parçalayıcı) bir enzimdir. Bu enzimin işlevi, Borrelia bakterisini koruyan fibrini sindirmektir. Serrapeptase, mikrobiyal biyofilmin parçalanmasına yardımcı olur. Bakterileri koruyan fibrinin parçalanması, bağışıklık sisteminin hücrelerini patojenik mikroorganizmalara saldırma ve bunlarla mücadele etmede etkili kılar. Serapeptaz, kılcal duvarlara yapışan fibrini parçalayarak dokulara oksijen taşınmasını iyileştirir. Sonuç olarak, anaerobik koşulların hakim olduğu, yani bakterilerin büyümesi için elverişli olduğu dokularda, ortam, bakterilerin hayatta kalması için elverişsiz aerobik koşullara değiştirilir.

 

Sparga Sülfür Detoksu : Vücudun sülfat yollarını ve glutatyon yoluyla toksin konjugasyonunu engelleyen sülfoantibiyotiklerin ve diğer sülfonamid bazlı ilaçların vücuttan uzaklaştırılmasını destekler.

 

Stevia : Borrelia bakterilerinin tüm gelişimsel formlarına karşı antibakteriyel aktiviteye sahiptir. Bakterilerin oluşturduğu biyofilmi etkiler. Stevia ayrıca geniş bir antifungal ve antioksidan aktivite spektrumu sergiler.

 

Takuna Mikrobiyal Savunma : Çok güçlü antibakteriyel, antiviral ve antifungal özelliklere sahiptir. Takuna, enfeksiyona eşlik eden semptomları azaltır.

 

Cowden Protokolünü uygulamaya karar verirseniz, lütfen ürünlerle birlikte verilen talimatları dikkatlice izleyin. Talimatlar çok ayrıntılıdır ve ürünün her gün nasıl kullanılacağına ilişkin tablolar içerir. Ürünler hazır paketlerde bir araya getirilir ve setlere ayrılır 1. Ay - 9. Ay.

 

  Ürün Filtresi
Kategoriler
ürün tipi
Product added to wishlist
Product added to compare.