Kullanım Koşulları

 

 

Şirket Bilgisi

Healthylife Martin Karov, Monika Karov S.C.

KDV numarası: PL6342828337, Şirket kayıt numarası: 243565136.

Adres: ul. Wolności 101, 41-500, Chorzów, Polonya

 

Genel terimler

 

Güvenli alışveriş sitemiz www.lymeherbstr.com üzerinden sipariş verebilirsiniz. Alternatif olarak, e-postamıza sipariş verebilirsiniz: contact@lymeherbs.eu.

Tüm fiyatlar KDV dahildir ve önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.

Kısa teslimat veya kırılmalarla ilgili tüm iddialar, teslimattan sonraki 3 gün içinde bildirilmelidir.

Bu sitede sunulan bilgilerin doğru, eksiksiz veya güncel olmaması durumunda sorumluluk kabul etmiyoruz. Bu web sitesinde yer alan sağlık bilgileri yalnızca eğitim amaçlı verilmiştir ve bir doktor veya başka bir sağlık hizmeti sağlayıcısı ile yapılan görüşmelerin yerini alması amaçlanmamıştır.

Bu web sitesini kullanmanızdan kaynaklanan herhangi bir anlaşmazlık da dahil olmak üzere, başka bir yargı alanının maddi hukukunu uygulayacak kanunlar ihtilafına ilişkin kurallara bakılmaksızın, bu web sitesinin herhangi bir şekilde Polonya Cumhuriyeti kanunlarının tabi olduğunu kabul edersiniz Bu web sitesindeki materyal.

Bize verdiğiniz herhangi bir siparişi reddetme hakkımız saklıdır. Tamamen kendi takdirimize bağlı olarak, kişi başına, hane başına veya sipariş başına satın alınan miktarları sınırlayabilir veya iptal edebiliriz. Bu kısıtlamalar, aynı müşteri hesabı tarafından veya altında verilen siparişleri, aynı kredi kartını ve / veya aynı fatura ve / veya teslimat adresini kullanan siparişleri içerebilir.

Mağaza aracılığıyla kişisel bilgilerinizi göndermeniz Gizlilik Politikamıza tabidir.

Bazen sitemizde veya Hizmette, ürün açıklamaları, fiyatlandırma, promosyonlar, teklifler, ürün nakliye ücretleri, nakliye süreleri ve kullanılabilirlik ile ilgili olabilecek yazım hataları, yanlışlıklar veya eksiklikler içeren bilgiler olabilir. Herhangi bir zamanda önceden bildirimde bulunmaksızın (siparişinizi verdikten sonra da dahil olmak üzere) Hizmetteki veya ilgili herhangi bir web sitesindeki herhangi bir bilginin yanlış olması halinde herhangi bir hatayı, yanlışlığı veya ihmalleri düzeltme ve bilgileri değiştirme veya güncelleme veya siparişleri iptal etme hakkını saklı tutarız. .

 

 

İade / İadeler / İptaller

 

Koliyi aldıktan sonra 14 gün içinde bize malları iade edebilirsiniz.

Şikayet olması durumunda, lütfen kusurlu ürünleri derhal Postayla mağazaya gönderin. Ancak şirket, COD gönderilen herhangi bir paketi kabul etmemektedir. Şikayetin gönderilmesi ile ilgili masraflar, parselin teslim alınmasından ve şikayetin kabul edilmesinden sonra Müşteri'nin belirttiği banka hesabına derhal gönderilecektir. İade edilen ürünlerin yanında bir satın alma belgesi ve doldurulmuş bir iade formu bulunmalıdır (iade formu buradan indirilebilir). Şikayet haklıysa, mümkünse ürün değiştirilecek veya bedeli müşteriye iade edilecektir. Kusurlu mallar, teknik kusurları olan mallardır. Şikayet işleme süresi 14 iş gününe kadardır, ancak mağaza, şikayeti mümkün olan en kısa sürede çözmek için tüm adımları atar. Şikayet reddedilirse, mallar müşteriye ait olmak üzere geri gönderilir.

Mallar açılmış olarak iade edilirse ancak hasarlı / kusurlu OLMADIĞI tespit edilirse, satın alma fiyatını iade edemeyiz.

İade Maliyeti: Bir ürünü iade etmek için yalnızca posta ücretini iade edebileceğimizi lütfen unutmayın; Size yanlış ürün gönderdik veya ürün hasarlı veya hatalı. İyi çalışır durumda olduğu tespit edilen ürünler için posta ücretini iade etmeyeceğiz.

Siparişinizi tam bir geri ödeme için gönderilmeden önce contact@lymeherbs.eu adresinden bizimle iletişime geçerek iptal edebilirsiniz. İadeler 3 iş günü içinde işleme alınacaktır.

 

Ödeme

 

Przelewy24 (Visa / MasterCard kredi / banka kartları).

 

Nakliye ve Teslimat

 

Standart Nakliye: Siparişler genellikle satın alma tarihinden itibaren 1-5 iş günü içinde gönderilir.

Uluslararası Siparişler için, ithalat kısıtlamaları ve lisansları hakkında bilgi için lütfen yerel gümrük idarenize danışın. Tüm tarife, vergi ve harç ücretleri müşteriye aittir.

Sipariş özetinde nakliye için ayrı ücretler gösterilecektir.

 

Product added to wishlist
Product added to compare.