Allisin %100 Saf 12mg. 100 tablet

Allisin %100 Saf 12mg. 100 tablet

Swanson
SWA29
₺1.012,50
Allicin, içeriğindeki allicin nedeniyle kardiyovasküler sistem için özel sağlığı geliştirici özellikler gösteren bitkiler, sarımsak yumru özü içeren bir gıda takviyesidir.

 

allisin

Allicin, içeriğindeki allicin nedeniyle kardiyovasküler sistem için özel sağlığı geliştirici özellikler gösteren bitkiler, sarımsak yumru özü içeren bir gıda takviyesidir. Müstahzarın içerdiği madde, kronik hastalıklara neden olabilen kandaki ve glikozdaki kötü kolesterol seviyesinin düzenlenmesini destekler.

Swanson®

Swanson Health Products, Amerikalı bir diyet takviyeleri üreticisi ve dağıtıcısıdır. 1969'dan beri piyasada. Swanson ürünleri tüm kalite standartlarını karşılar ve İyi Üretim Uygulamalarına (GMP) göre üretilir. Swanson Health Products, ürünlerinin en yüksek kalitesini korumak için her türlü çabayı göstermektedir.

Gıda desteği

Malzemeler: allisin
Kapsül malzemesi: mikrokristalin selüloz; yağ asitleri; çapraz bağlı selüloz sakızı; kalsiyum palmitat; nane yağı ile parlatın.

Önerilen günlük porsiyon içeriği (1 kapsül): Allisin - 12 mg

Önerilen günlük alım miktarı: Günde iki kez bir tablet

Net ağırlık: 100 kapsül

Depolama: Işıktan koruyun, oda sıcaklığında, küçük çocukların erişemeyeceği kuru bir yerde saklayın.

Dikkat: Gün içinde tüketim için önerilen günlük dozu aşmayın. Ürün hamile ve emzikli kadınlar tarafından kullanılamaz. Ürün, çeşitli bir diyetin yerine kullanılamaz.

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.