• Yeni
Kişniş 425mg, 60 kapsül

Kişniş 425mg, 60 kapsül

SWA72
₺270,00

Kişniş sindirim sağlığını iyileştirmek için kullanılır. Mükemmel bir antioksidan kaynağıdır.

 

Kişniş 425 mg

Kişniş, birçok Meksika yemeğinde kullanılan bir mutfak bitkisidir ve potansiyel sağlık yararları nedeniyle şu anda bitkisel araştırmacıların ilgisini çekmektedir. Sindirim sağlığını iyileştirmek için kullanılan bir bitki. Mükemmel bir antioksidan kaynağıdır. Kapsüller 425 mg kadar kişniş sağlar.

Swanson®

Swanson Health Products, 1969'da kurulmuş Amerikalı bir besin takviyeleri üreticisi ve distribütörüdür. Şirket, ABD'deki en büyük özel vitamin kataloğu perakendecisidir. Ürünleri İyi Üretim Uygulamalarına (GMP) uygun olarak üretilmektedir.

Besin takviyesi

İçindekiler: Kişniş, kapsül kabuğu: jelatin, dolgu maddesi: mikrokristalin selüloz, topaklanmayı önleyici maddeler: yağ asitlerinin magnezyum tuzları ve silikon dioksit.


Önerilen günlük porsiyondaki içerik (1 kapsül):


425mg - Kişniş (Coriandrum sativum) (hava kısmı)Önerilen günlük alım miktarı: Günde 1-2 defa 1 kapsül

Paket içeriği: 60 kapsül

Depolama: Ürünü oda sıcaklığında, kuru ve küçük çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayın.

Dikkat: Gün içerisinde tüketilmesi tavsiye edilen porsiyonu aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine kullanılamaz. Ürün hamile ve emziren kadınlara önerilmemektedir.

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.