EGCG Yeşil çay özü 400 mg, 90 kapsül
EGCG Yeşil çay özü 400 mg, 90 kapsül
EGCG Yeşil çay özü 400 mg, 90 kapsül
EGCG Yeşil çay özü 400 mg, 90 kapsül
EGCG Yeşil çay özü 400 mg, 90 kapsül
EGCG Yeşil çay özü 400 mg, 90 kapsül

EGCG Yeşil çay özü 400 mg, 90 kapsül

Now Foods
NOW01
₺355,10
rating Okumak 2 incelemeler
Ortalama puanı: 10/10 İnceleme sayısı: 2

EGCG Yeşil Çay Ekstresi, 200 mg EGCG (polifenol epigallocatechin gallate) içeren bir yeşil çay özütüdür. EGCG bileşiği, C ve E vitaminlerinden daha güçlü, güçlü antioksidan özelliklere sahiptir ve kanser önleyici özellikleriyle bilinir.

 

EGCG

EGCG Yeşil Çay Ekstresi, 200 mg EGCG (polifenol epigallocatechin gallate) içeren bir yeşil çay özütüdür. EGCG bileşiği, C ve E vitaminlerinden daha güçlü, güçlü antioksidan özelliklere sahiptir ve kanser önleyici özellikleriyle bilinir. EGCG Yeşil Çay Ekstresi, hücrelerin işleyişi ve hücre döngüsü düzenlemesi üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Çalışmalar, EGCG'nin bağışıklık sistemindeki T lenfositlerinin sayısını önemli ölçüde artırdığını, birincil olarak bir otoimmün reaksiyonun inhibisyonundan sorumlu olduğunu göstermiştir.

Now Foods ®

Şimdi Foods ® bir Amerikan diyet takviyesi üreticisi ve dağıtıcısıdır. Şirket 1948'den beri faaliyet göstermektedir ve piyasadaki liderlerden biridir. Now Foods ® ürünleri, İyi Üretim Uygulamaları'nın (GMP) en yüksek standartlarına göre üretilmektedir.

Diyet takviyesi

İçindekiler: Yeşil çay ekstresi (Camellia sinensis) (yaprak) (standartlaştırılmış ekstrakt) (min.% 80 ve% 50 kateşinler, EGCG (epigallocatechin gallate) -200 mg) - 400 mg (4 mg doğal olarak oluşan kafein); Kafeinsiz yeşil çay (Camellia sinensis) (yaprak) 50 mg.

Net ağırlık: 90 kapsül

Önerilen günlük alım miktarı (yetişkinler): Tercihen yemekle birlikte günde 1 kapsül.

Depolama: Küçük çocukların ulaşamayacağı, kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

Dikkat: Gün içinde tüketim için önerilen porsiyonları aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin ikamesi (ikamesi) olarak kullanılamaz. Hamile ve emziren kadınlar için tavsiye edilmez.

ABD'de GMP standartlarına göre üretilmiştir.

Yeni
Excellent
rating 10
2023-04-10
Dorothea
Excellent quality
Bartonella Buhner-Protocol
rating 10
2022-09-07
Heidi
very good product

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.