CV Formülü 2 (100 ml)

LMM02

New product

CV1 Formula tentürü, şu bitkilerin karışımından yapılmış maserat içeren yüksek kaliteli bir gıda takviyesidir: Cordyceps sinensis, Angelica senensis, Rhodiola rosea ve Astragalus membranaceus .

More details

rating İncelemeyi okuyun
Ortalama puanı: 10/10 İnceleme sayısı: 1

TRY186

More info

CV2 Formülü

 

CV1 Formula tentürü, aşağıdaki bitkilerin karışımından yapılan macerate içeren yüksek kaliteli bir gıda takviyesidir: Cordyceps sinensis, Angelica senensis, Rhodiola   rosea ve Astragalus membranaceus . Hazırlık CV1 Formülü, CV2 Formülü, CV3 Formülü satırının bir parçasıdır. Hazırlık, viral enfeksiyonların arttığı dönemlerde bağışıklık sistemini güçlendirmek için önerilir.


Lymeherbs

 
Diyet takviyesi


Malzemeler:   Cordyceps sinensis, Angelica senensis kökü, Rhodiola   rosea kökü, Astragalus membranaceus kökü , organik alkol (% 50), damıtılmış su.

Kuru ot / adet oranı: 1: 5

20 gr hammaddeden 100 ml tentür yapılmıştır.

Önerilen günlük alım miktarı:   Günde 3 defa 22 damla alın.

Net ağırlık: 100 ml

Depolama: Ürünü oda sıcaklığında, kuru bir yerde, küçük çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayın.

Dikkat: Gün içinde önerilen tüketim miktarını aşmayınız. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine kullanılamaz. Ürün hamile ve emziren kadınlar için tavsiye edilmez.

İncelemeler

rating
CV Formule 2 (100 ml)
Bonjour, rnrnJe recommande vivement les produits de "Lymeherbs". La livraison était très rapide vers la France, et l'emballage des produits était parfait. Cordialement, Thierry Gschwind