L-Glutamine 500 mg, 100 kaps

L-Glutamine 500 mg, 100 kaps

ALI28
₺236,25
rating Okumak 3 incelemeler
Ortalama puanı: 10/10 İnceleme sayısı: 3

L-Glutamin, bağırsak, bağışıklık ve beyin hücreleri için önemli bir yakıt kaynağıdır.

 

L-Glutamin 500 mg

L-Glutamin, bağırsak, bağışıklık ve beyin hücreleri için önemli bir yakıt kaynağıdır. Aynı zamanda vücudun toplam amino asit kas havuzunun yaklaşık% 60'ını oluşturur. L-Glutamin, kas dokusuna ve kas dokusundan nitrojen taşınmasını düzenler, böylece amino asit dengesini destekler. Bu formülasyon, optimal absorpsiyon ve asimilasyonu desteklemek için Serbest Form L-Glutamin sağlar.

 

MedicaLine

MedicaLine, 2007'den beri yerel pazarda faaliyet gösteren Polonyalı ilaç ve gıda takviyeleri üreticisidir. MedicaLine, gıda takviyeleri markası Aliness'in sahibidir. Aliness markalı ürünler, aktif maddelerin hızlı ve yüksek düzeyde emilimi ile karakterize edilen doğal bileşikler içerir. Sundukları vitaminler, glütensiz diyet uygulayanların yanı sıra alerjisi ve laktoz intoleransı olan kişiler tarafından da kullanılabilir.

 

Diyet takviyesi

 

Malzemeler:   L-glutamin, kapsül kabuğu: (bağlayıcı: hidroksipropil metilselüloz).

 

Önerilen günlük porsiyondaki içerik (1 kapsül): L-glutamin - 500 mg

 

Önerilen günlük alım miktarı:   Yemek sırasında günde 1 kapsül.

 

Net ağırlık: 100 kapsül

 

Depolama:   Işıktan koruyun, oda sıcaklığında, küçük çocukların erişemeyeceği kuru bir yerde saklayın.

 

Dikkat:   Gün içinde önerilen günlük porsiyon miktarını aşmayın. Bu ürün hamile veya emziren kadınlar tarafından kullanılamaz. Bu ürün, çeşitli diyetlerin yerine kullanılamaz.

 

Yeni
Super
rating 10
2024-01-13
Neby
Das Glutamin von Lymeherbs wurde mir von Meinem Heilpraktiker empfohlen und es erfüllt seinen Zweck sehr gut. Bin bisher zufrieden mit der Qualität und Verträglichkeit. In 2/3 Monaten weiß ich mehr. Preis-Leistung-Verhältnis, Lieferung und Kundenservice waren auch Top bisher. Danke!
Satisfaite
rating 10
2023-09-14
Magali
Je recommande
rating 10
2020-11-19
Anonymous
Super produckte.

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.