Alfa-lipoik Asit 300 mg, 60 kapsül

Alfa-lipoik Asit 300 mg, 60 kapsül

SWA06
Stokta yok
₺301,50

Alfa-lipoik asit, en etkili antioksidanlardan biridir. Detoksifikasyon süreçlerine dahil olur, vücudu destekler, zihinsel ve fiziksel performansı artırır.

 

Alfa-lipoik asit

 

Alfa-lipoik asit, en etkili antioksidanlardan biridir. Detoksifikasyon süreçlerine dahil olur, vücudu destekler, zihinsel ve fiziksel performansı artırır. Alfa-lipoik asit, hasarlı DNA yapılarının, lipidlerin ve proteinlerin yenilenmesini sağlar. Aynı zamanda toksik bileşikleri birbirine bağlayarak vücuttan atılmasını kolaylaştırır.

 

 

Swanson ®

 

Swanson Health Products, 1969'da kurulmuş bir Amerikan diyet takviyesi üreticisi ve dağıtıcısıdır. Şirket, ABD'deki en büyük özel vitamin kataloğu perakendecisidir. Ürünleri İyi Üretim Uygulamalarına (GMP) göre üretilmektedir.

 

Diyet takviyesi

 

İçindekiler: Alfa Lipoik Asit, pirinç unu, jelatin (kapsül), magnezyum stearat (topaklanmayı önleyici madde).

 

Önerilen günlük porsiyondaki içerik (1 kapsül): Alfa Lipoik Asit - 300 mg

Kullanım: Günde 1 kapsül.

Net ağırlık: 60 kapsül

 

Depolama: Küçük çocukların ulaşamayacağı, kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

 

Dikkat: Gün içinde tüketim için önerilen günlük porsiyonları aşmayın. Ürün hamile ve emziren kadınlar için tavsiye edilmez. Ürün, çeşitli diyetlerin yerine kullanılmamalıdır.

 

 

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.