Teasel Kökü BIO tentürü 1: 1 (30ml)

Teasel Kökü BIO tentürü 1: 1 (30ml)

KAR02
₺334,91
rating İncelemeyi okuyun
Ortalama puanı: 10/10 İnceleme sayısı: 1

Teasel kökü tentürü, "Lyme Hastalığını Doğal Olarak İyileştirme" kitabının yazarı Wolf-Dieter Storl tarifine göre hazırlanmıştır.

 

Teasel Kökü Tentürü

Lat. Dipsacus sylvestris

 

 

Teasel kökü tentürü, "Lyme Hastalığını Doğal Olarak İyileştirme" kitabının yazarı Wolf-Dieter Storl tarifine göre hazırlanmıştır. Teasel kökü bakteriyostatik, analjezik ve antiinflamatuar özelliklere sahiptir. Bitki, omurga, uzuvlar ve dizlerdeki ağrıya bağlı tedavi semptomlarında kullanılır. Çay ağacı kökünün kan dolaşımını iyileştirdiği ve kronik hastalıklardan kurtulma sürecinde faydalı olduğu düşünülmektedir.

 

 

Kardenshop Naturprodukte

Kardenshop Naturprodukte şirketinin ürünleri biyolojik olarak kontrol edilen tarımdan gelmektedir ve Demeter (Alman organik üreticiler birliği sertifikası) sertifikasına sahiptir. Şirket, Wolf-Dieter Storl reçetesine göre Teasel kökü ile yüksek kaliteli ürünlerin üretiminde uzmanlaşmıştır. Özenle üretilen özler ve tentürler, aktif bitki maddeleri ve uçucu yağlar açısından son derece zengindir ve insan vücudu tarafından son derece iyi emilir.

Diyet takviyesi

İçindekiler: Teasel root, alkol% 27 vol. 1: 1 Konsantrasyonu

Önerilen günlük porsiyondaki içerik (60 damla - 2,73 ml):   Teasel kökü ekstresi - 2 ml

Önerilen günlük alım miktarı:   Yemekten 30 dakika önce günde 2 x 30 damla.

 

Net ağırlık: 30 ml

 

Depolama: Küçük çocukların ulaşamayacağı, kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

 

Dikkat: Gün içinde önerilen tüketim miktarını aşmayınız. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine kullanılamaz. Ürün hamile ve emziren kadınlar için tavsiye edilmez.

Yeni
nalewka ze szczeci pospolitej BIO
rating 10
2023-05-16
Magdalena
Działa i jest OK. 10/10

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.