CitroKap 50ml Flos - 1 View larger

CitroKap 50ml

FLS07

New product

CitroKap özütü, greyfurt tohumundan elde edilir. Yüksek konsantrasyonda bioflavonoid kompleksi ve C vitamini içerir.

Daha

TRY143

Daha

CitroKap

Greyfurt çekirdeği özü

CitroKap özütü, greyfurt tohumundan elde edilir. Yüksek konsantrasyonda bioflavonoid kompleksi ve C vitamini içerir. CitroKap, koruyucu ve sentetik katkı maddeleri içermeyen tamamen doğal bir üründür. Greyfurt çekirdeği ekstresi, çok çeşitli potansiyel olarak zararlı bakteri, mantar, virüs ve parazitlerin gelişimini engelleyen etkili bir antiseptiktir. Citrokap bağışıklık sistemini güçlendirir, vücudun fizyolojik dengesini korur ve antioksidan özellikler sergiler.

Flos ®

Zakład Konfekcjonowania Ziół "Flos", 1988 yılında kurulmuş, Polonya'da bitkisel profili olan önde gelen ilaç şirketlerinden biridir. Ürün yelpazesinde kurutulmuş otlar, bitkisel ilaçlar, diyet takviyeleri, bitkisel kozmetikler ve tıbbi ürünler bulunmaktadır. Şirket, GMP (İyi Üretim Uygulamaları - İyi Üretim Uygulamaları İlkeleri) ve GLP (İyi Laboratuvar Uygulamaları - İyi Laboratuvar Uygulamaları) standartlarını karşılar.

Diyet takviyesi

İçindekiler: Gliserinli greyfurt çekirdeği ekstresi% 84 (gliserin bitkisi - taşıyıcı), su, C Vitamini 300 mg / 100 ml (antioksidan) Ürün 100 ml'de 800 mg biyoflavonoid içerir.

Net ağırlık: 50 ml

Önerilen günlük alım miktarı: Günde üç kez 200 ml sıvı (tercihen meyve suyu, nane çayı veya su) içinde çözülmüş 15 damla (gün içinde tüketilmesi önerilen doz).

Depolama: Küçük çocukların ulaşamayacağı, kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

Dikkat: Gün içinde tüketim için önerilen porsiyonları aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin ikamesi (ikamesi) olarak kullanılamaz. Ürün hamile kadınlar ve emziren anneler için kontrendikedir. Bileşenlerden herhangi birine aşırı duyarlılık durumunda tüketmeyin. Turunçgillere alerjisi olan kişiler, ürünü tükettikten sonra alerjik reaksiyonlar gösterebilir.

İncelemeler

Bir inceleme bırakmak için buraya tıklayın