Lactibiane Bağışıklığı

Lactibiane Bağışıklığı

PileJe
MED09A
₺817,50

Lactibiane Immuno, bağışıklık sisteminin düzgün çalışmasını destekler. Vücudun savunmasını ve bağırsak bariyerini güçlendiren özel olarak seçilmiş bir probiyotiktir.

 

Lactibiane Bağışıklığı

Lactibiane Immuno, bağışıklık sisteminin düzgün çalışmasını destekler. Vücudun savunmasını ve bağırsak bariyerini güçlendiren özel olarak seçilmiş bir probiyotiktir. Birbirini tamamlayan tüm bileşenlerin varlığı, vücudun birçok düzeyde savunma mekanizması üzerinde hareket etmesine ve bunları etkili bir şekilde güçlendirmesine olanak tanır.

Lactibiane Immuno, aşağıdaki mikrobiyal türlerin laktik asit bakterilerinin bir karışımını içerir: Lactobacillus paracasei LA 802, Lactobacillus acidophilus LA 201.

Takviye için önerilir:

  •         bağışıklık yetmezlikleri,
  •         tekrarlayan enfeksiyonlar,
  •         ağız enfeksiyonlarının önlenmesi.

PiLeJe

Groupe PiLeJe, 1991 yılında kurulmuş bir Fransız şirketidir. PiLeJe, yalnızca insan vücudunun günlük ihtiyaçlarına uygun dozlarda ve gastrointestinal sistemin optimal asimilasyonuyla karakterize edilen doğal kökenli ürünler sunar.

 

Besin takviyesi

İçindekiler: laktik asit bakterileri: Lactobacillus paracasei LA 802, Lactobacillus acidophilus LA 201, C ve D3 vitaminleri, hacim arttırıcı madde: frukto-oligosakkaritler, hindiba inulin, mikrokristalin selüloz, laktoz, süt proteinleri, topaklanma önleyici madde: magnezyum sterat, tatlandırıcı: nane .

Ortalama değerler 1 tablette
laktik asit bakterisi 2,10 9 kobb

Önerilen günlük alım miktarı: Günde 1 pastil. Yemekle birlikte almayın.

Net içerik: 19g - 30 pastil

Depolama: Işıktan koruyun, oda sıcaklığında, kuru ve küçük çocukların ulaşamayacağı bir yerde saklayın.

Uyarı: Önerilen günlük dozu aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine (yerine) kullanılamaz. Ürün 6 yaş altı çocuklarda kullanılmamalıdır.

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.