Quercetin High Potency 475 mg, 60 kapsül
Quercetin High Potency 475 mg, 60 kapsül
Quercetin High Potency 475 mg, 60 kapsül
Quercetin High Potency 475 mg, 60 kapsül

Quercetin High Potency 475 mg, 60 kapsül

SWA17
₺892,50

Quercetin, flavonoid grubuna aittir. Kan damarlarını kapatmaya ve geçirgenliklerini azaltmaya yardımcı olur. Quercetin'in ayrıca antihistamin etkisi vardır.

 

Quercetin

Quercetin, flavonoid grubuna aittir. Kan damarlarını kapatmaya ve geçirgenliklerini azaltmaya yardımcı olur. Quercetin'in ayrıca antihistamin etkisi vardır. Işınlamanın etkilerini yatıştırır, yorgunluk ve stresi azaltır. Quercetin, hücre proliferasyonu ve ölümü gibi birçok hücresel sürecin düzenlenmesinde rol oynar. Ayrıca quercetin, askorbat oksidasyonunu önleyen C ve E vitaminleri üzerinde koruyucu bir etkiye sahiptir.

 

Swanson ®

Swanson Health Products, 1969'da kurulmuş bir Amerikan diyet takviyesi üreticisi ve dağıtıcısıdır. Şirket, ABD'deki en büyük özel vitamin kataloğu perakendecisidir. Ürünleri İyi Üretim Uygulamalarına (GMP) göre üretilmektedir.

Diyet takviyesi

İçindekiler: Quercetin, jelatin (kapsül kabuğu), pirinç unu, magnezyum stearat ve / veya silika (topaklanmayı önleyici maddeler)

Önerilen günlük porsiyondaki içerik (1 kapsül): Quercetin (quercetin dihydrate) - 475 mg

Önerilen Günlük Alım Miktarı: Günde bir kapsül

Net ağırlık: 44 g - 60 kapsül

Depolama: Kuru bir yerde saklayın, aşırı ısıdan kaçının. Fişin altındaki conta hasarlıysa veya eksikse kullanmayın. Küçük çocukların erişiminden uzak tutun.

Dikkat: Gün içinde tüketim için önerilen porsiyonları aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine (ikame) olarak kullanılamaz. Hamile ve emziren kadınlar için tavsiye edilmez.

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.