Lactibiane IKI

Lactibiane IKI

PileJe
MED07
₺1.668,30

Lactibiane IKI, bağırsak mikroflorasının dengesini güçlendirir ve gastrointestinal sistemin mukoza zarının iltihaplanmasına yatkın kişilerde rahatlığı artırır.

 

Lactibiane Iki

Lactibiane IKI, bağırsak mikroflorasının dengesini güçlendirir ve gastrointestinal sistemin mukoza zarının iltihaplanmasına yatkın kişilerde rahatlığı artırır.

Eklenmesi önerilir:

  • İshale eşlik eden irritabl bağırsak sendromu,
  • bağırsak mukozasının iltihabı,
  • iltihaplı bağırsak hastalıkları,
  • Crohn hastalığı, ülseratif kolit.

PiLeJe

Groupe PiLeJe, 1991 yılında kurulmuş bir Fransız şirketidir. PiLeJe, insan vücudunun günlük ihtiyaçları ile uyumlu ve gastrointestinal sistemin optimal bir şekilde asimilasyonu ile karakterize edilen dozlarda yalnızca doğal kaynaklı ürünler sunmaktadır.

Diyet takviyesi

Malzemeler:   laktik bakteriler (Bifidobacterium lactis LA 304, Lactibacillus acidophilus LA 201, Lactibacillus salivarius LA 302), dolgu maddesi (patates nişastası, hindiba inülini, mısırdan maltodekstrin ve silikon dioksit).

1 poşet içindeki ortalama laktik bakteri değerleri:   40x10 9 cfu

Önerilen günlük alım miktarı:   Günde 1 poşet, bir bardak suda eritin. Yemeklerden önce al. 1 ay boyunca başvurun.

Net içerik:   90 gr - 30 poşet

Depolama:   Küçük çocukların erişemeyeceği serin ve kuru bir yerde saklayın.

Dikkat:   Gün içinde tüketim için önerilen kısmı aşmayınız. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine (ikame) olarak kullanılamaz. Ürün hamile ve emziren kadınlar için tavsiye edilmez.

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.