Salvia miltiorrhiza kök tozu (500g)

Salvia miltiorrhiza kök tozu (500g)

PFP11
Stokta yok
₺553,35
rating İncelemeyi okuyun
Ortalama puanı: 10/10 İnceleme sayısı: 1

Salvia miltiorrhiza, Babesia ve Ehrlichia'ya karşı antimikrobiyal özelliklere sahiptir. Bitkinin karaciğer, dalak, akciğerler, kalp ve kemikler üzerinde koruyucu ve güçlendirici etkisi vardır.

 

Salvia

Lat. Salvia miltiorrhiza

Çince adı: Dan Shen

Salvia miltiorrhiza, Babesia ve Ehrlichia'ya karşı antimikrobiyal özelliklere sahiptir. Bitkinin karaciğer, dalak, akciğerler, kalp ve kemikler üzerinde koruyucu ve güçlendirici etkisi vardır. Ek olarak, Salvia bağışıklık sistemini güçlendirir ve nöroprotektif özelliklere sahiptir.

Erik Çiçeği Markası ®

Plum Flower® markalı ürünler, Mayway Corp tarafından üretilen yüksek kaliteli bitkilerdir. Mayway, 1969'dan beri geleneksel Çin tıbbının ithalatı ve dağıtımını yapan bir aile işletmesidir. Şirketin iyi üretim uygulamaları sertifikası (GMP) vardır ve ürünleri kükürt içermez. bitkilerin kalitesini etkileyen dioksit. Yüksek saflıktaki ürünler kalite kontrol ve laboratuar testlerine tabi tutulur. Plum Flower® markası Stephen Buhner tarafından önerilen markalardan biridir.

İçindekiler: Salvia miltiorrhiza, kök tozu

Net ağırlık: 500 g

Depolama: Küçük çocukların ulaşamayacağı, kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

Yeni
10
rating 10
2021-11-08
Anonymous

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.