Karanfil Uçucu Yağı - 7 ml

Karanfil Uçucu Yağı - 7 ml

BAM04
Stokta yok
₺26,46
rating Okumak 2 incelemeler
Ortalama puanı: 10/10 İnceleme sayısı: 2

Karanfil yağı antiseptik özelliklere sahiptir ve keneler de dahil olmak üzere böceklerin ısırıklarına veya sokmalarına uygulanır. Keneler karanfil yağı kokusuna tahammül edemez.

 

Karanfil Uçucu Yağı - 7 ml

 

Karanfil yağı antiseptik özelliklere sahiptir ve keneler de dahil olmak üzere böceklerin ısırıklarına veya sokmalarına uygulanır. Keneler karanfil yağı kokusuna tahammül edemez. Ayak bileği, önkol ve boynun yanı sıra açıkta kalan veya kolayca erişilebilen yerleri yağlayabilirsiniz. Ayrıca baş ağrılarını giderir ve rahatlatıcı özelliklere sahiptir.

 

Bamer

 

Bamer,% 100 doğal, saf uçucu yağlar ve parfümler sunan bir Polonyalı şirkettir. 1993 yılından beri piyasada faaliyet göstermektedir. Şirket, GMP standartlarını (İyi Üretim Uygulamaları - İyi İmalat Uygulamaları İlkeleri) karşılar ve en son Pharmacopoeia Ph. Eur. ve IFRA. Ürünleri PHZ (Polonya Ulusal Hijyen Enstitüsü) hakkında olumlu görüşlere sahiptir.

 

Net ağırlık: 7 ml

 

Depolama: Işıktan koruyun, küçük çocukların ulaşamayacağı kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

Yeni
rating 10
2020-12-25
Tomasz
rating 10
2020-10-06
jorge

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.