Sealantro Nutramedix 30 ml
Sealantro Nutramedix 30 ml
Sealantro Nutramedix 30 ml
Sealantro Nutramedix 30 ml
Sealantro Nutramedix 30 ml
Sealantro Nutramedix 30 ml

Sealantro Nutramedix 30 ml

CWD07-30
₺991,60
rating Okumak 2 incelemeler
Ortalama puanı: 10/10 İnceleme sayısı: 2

Sealantro Metal Detox üç bitkinin özlerinin eşsiz bir karışımıdır: Chlorella, Chondracanthus chamissoi ve kişniş yaprakları. Sealantro Metal Detox, vücudun ağır metallerden, çeşitli biyotoksinlerden ve diğer birçok toksik maddeden arındırılmasını destekler.

 

Sealantro Metal DetoksuSealantro Metal Detox üç bitkinin özlerinin eşsiz bir karışımıdır: Chlorella, Chondracanthus chamissoi ve kişniş yaprakları. Sealantro Metal Detox, vücudun ağır metallerden, çeşitli biyotoksinlerden ve diğer birçok toksik maddeden arındırılmasını destekler. Özellikle kurşun, nikel, arsenik, alüminyum, cıva, kalay, bar, titanyum, kadmiyum, radyum, gümüş ve indiyum gibi maddelerin uzaklaştırılmasında etkilidir. Sealantro Metal Detoksu Cowden Destek Programına dahildir ve Cowden Protokolündeki diğer ürünlerle birlikte kullanılmalıdır.Diyet takviyesi


Nutramedix®
Nutramedix, 1993 yılından bu yana ABD pazarında faaliyet gösteren Amerikalı bir besin takviyesi üreticisidir. Patentli ekstraksiyon yöntemine dayalı olarak yüksek kaliteli biyoaktif bitki özleri üretir. Nutramedix'in ürünleri yüksek potansiyele ve geniş aktivite yelpazesine sahiptir.


İçindekiler: Chlorella özü, Chondracanthus güderi özü, Kişniş yaprakları özü, Maden suyu, etanol (%20-24).

Kullanımı: 120 ml suya 40 damla dökün ve içmeden önce bir dakika bekleyin. Gerektiğinde günde birkaç kez alınabilir. Kullanmadan önce şişeyi çalkalayın.

Net ağırlığı: 30 mi

Depolamak: Oda sıcaklığında, kuru ve küçük çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.

Dikkat: Önerilen günlük porsiyonu aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine kullanılamaz. Hamile ve emziren kadınlara önerilmez.

Yeni
Excellent produit
rating 10
2023-04-14
Lisa
Excellent produit pour éliminer tous déchets toxiques liés à la destruction de borelias ou candidas. 2 à 3 pipettes tous les soirs. Réveil léger !
Great
rating 10
2022-03-07
aleksandra_ku
Great and fast shipping

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.