E Vitamini 400IU Karışık Tokoferoller - 100 kapsül

E Vitamini 400IU Karışık Tokoferoller - 100 kapsül

SWA14
Stokta yok
₺442,50
rating İncelemeyi okuyun
Ortalama puanı: 10/10 İnceleme sayısı: 1

Tokoferollerin bir karışımı olarak E Vitamini, E vitamininin en iyi özümsenebilir şeklidir. E vitamini, serbest radikallerle savaşan ve oksidasyonlarından önce yağ asitlerini koruyan güçlü bir antioksidandır.

 

E Vitamini 400IU Karışık Tokoferoller


E Vitamini Karışık Tokoferoller, E vitamininin en iyi özümsenebilir şeklidir. E vitamini, serbest radikallerle savaşan ve oksidasyon öncesinde yağ asitlerini koruyan güçlü bir antioksidandır. Ayrıca eritrositlerin erken parçalanmasını önler ve oksijenin kırmızı kan hücreleri tarafından vücudun tüm hücrelerine taşınmasında rol oynar. E vitamini, kas performansı üzerinde doğrudan etkiye sahiptir. Aynı zamanda bağışıklık sistemini destekler, hücresel tepkiyi arttırır ve T lenfositlerin işlevini iyileştirir.


Swanson ®

Swanson Health Products, 1969'da kurulmuş bir Amerikan diyet takviyesi üreticisi ve dağıtıcısıdır. Şirket, ABD'deki en büyük özel vitamin kataloğu perakendecisidir. Ürünleri İyi Üretim Uygulamalarına (GMP) göre üretilmektedir.

Diyet takviyesiİçindekiler: E Vitamini (D-alfa tokoferol ve tokoferol karışımı: beta-tokoferol, delta-tokoferol ve gama-tokoferol), kapsül kılıfı: jelatin, nemlendirici: gliserol, vejeteryan ve soya fasulyesi yağı, arıtılmış su.

Önerilen günlük porsiyondaki içerik (1 kapsül): E Vitamini (D-alfa tokoferol ve tokoferol karışımı: beta-tokoferol, delta-tokoferol ve gama-tokoferol) - 267 mg alfa-tokoferol eşdeğeri

Önerilen günlük alım miktarı: Yemek sırasında günde bir kapsül.

Net ağırlık: 58 g - 100 kapsül


Depolama: Işıktan koruyun, oda sıcaklığında, küçük çocukların erişemeyeceği kuru bir yerde saklayın.

Dikkat: Gün için önerilen günlük porsiyonları aşmayın. E Vitamini 400IU hamile veya emziren kadınlar tarafından kullanılamaz. Bu ürün, çeşitli bir diyetin yerine kullanılamaz.

Yeni
Sehr gut
rating 10
2023-12-25
K.und G. Deutschland
Schnelle Lieferung, danke

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.