Stevia Nutramedix 30 ml
Stevia Nutramedix 30 ml
Stevia Nutramedix 30 ml
Stevia Nutramedix 30 ml
Stevia Nutramedix 30 ml
Stevia Nutramedix 30 ml

Stevia Nutramedix 30 ml

CWD09-30
₺529,30

Stevia, Stevia rebaudiana'dan bir ekstrakttır. Stevia şeker yerine kullanılır. Kan şekerini yükseltmez veya yağ biriktirme sürecine katılmaz.

 

Stevia Tatlı Bitki

Stevia, Stevia rebaudiana'dan bir ekstrakttır. Stevia şeker yerine kullanılır. Kan şekerini yükseltmez veya yağ biriktirme sürecine katılmaz. Stevia ekstraktı ayrıca Borella ve biyofilme karşı antimikrobiyal aktivitenin yanı sıra geniş spektrumlu antifungal ve antioksidan aktiviteye de sahiptir. Stevia Sweet Herb, Cowden Destek Programına dahildir ve Cowden Protokolündeki diğer ürünlerle birlikte kullanılmalıdır.

Diyet takviyesi

Nutramedix®

Nutramedix, 1993 yılından bu yana ABD pazarında faaliyet gösteren Amerikalı bir besin takviyesi üreticisidir. Patentli ekstraksiyon yöntemine dayalı olarak yüksek kaliteli biyoaktif bitki özleri üretir. Nutramedix'in ürünleri yüksek potansiyele ve geniş aktivite yelpazesine sahiptir.

İçindekiler: Stevia rebaudiana yaprağı ekstresi, maden suyu, etanol (%20-24).

Kullanımı: Yiyecek veya içeceklere 3 veya daha fazla damla ekleyin. Mikrobiyal enfeksiyon durumunda günde iki kez 30 damla kullanın. Kullanmadan önce şişeyi çalkalayın.

Net ağırlık: 30 ml

Depolama: Oda sıcaklığında, kuru bir yerde, küçük çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.

Dikkat: Önerilen günlük porsiyonu aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine kullanılamaz. Hamile ve emziren kadınlara önerilmez.

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.