Takuna Nutramedix 30 ml
Takuna Nutramedix 30 ml
Takuna Nutramedix 30 ml
Takuna Nutramedix 30 ml
Takuna Nutramedix 30 ml
Takuna Nutramedix 30 ml

Takuna Nutramedix 30 ml

CWD10-30
₺998,30

Takuna Mikrobiyal Savunma, Cecropia strigosa'nın kabuğundan elde edilen bir özdür. Takuna Microbial Defense, çok güçlü antimikrobiyal ve antiviral özelliklere sahiptir. Ekstrakt özellikle Epstein Barr, Cytomegalovirus ve Herpes zoster virüslerine karşı etkilidir.

 

Takuna Mikrobiyal SavunmaTakuna Mikrobiyal Savunma, Cecropia strigosa'nın kabuğundan elde edilen bir özdür. Takuna Microbial Defense, çok güçlü antimikrobiyal ve antiviral özelliklere sahiptir. Ekstrakt özellikle Epstein Barr, Cytomegalovirus ve Herpes zoster virüslerine karşı etkilidir. Takuna ayrıca antifungal özellikler sergiler. Enfeksiyona eşlik eden semptomları zayıflatır. Takuna Microbial, Cowden Destek Programına dahildir ve Cowden Protokolündeki diğer ürünlerle birlikte kullanılmalıdır.

Diyet takviyesi


Nutramedix ®
Nutramedix, 1993 yılından beri ABD pazarında faaliyet gösteren bir Amerikan diyet takviyesi üreticisidir. Patentli ekstraksiyon yöntemine dayalı yüksek kaliteli biyoaktif bitki özleri üretir. Nutramedix ürünleri, yüksek etki gücü ve geniş faaliyet yelpazesi ile karakterizedir.


İçindekiler: Cecropia strigosa kabuğu ekstresi, maden suyu, etanol (20-24)%.

Kullanım Şekli: 120ml suya 1-30 damla dökün ve içmeden önce bir dakika bekleyin. Günde 2 kez 1 damla ile başlayın (yemekten 30 dakika önce) ve yavaş yavaş alımı artırın. Kullanmadan önce şişeyi sallayın.

Net ağırlık: 30 ml

Depolama: Küçük çocukların ulaşamayacağı kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

Dikkat: Önerilen günlük porsiyonu aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine kullanılamaz. Hamile ve emziren kadınlar için tavsiye edilmez.

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.