Adrenal Destek NutraMedix 30ml Nutramedix - 1 View larger

Adrenal Destek NutraMedix 30ml

CWD12-30

New product

Adrednal Support, Astragalus, Rhodiola, Ginseng ve Schisandra'nın bir özüdür.

Daha

TRY406

Daha

Adrenal DestekAdrednal Support, Astragalus, Rhodiola, Ginseng ve Schisandra'nın bir özüdür. Bu karışım, adrenal destek için dört adaptojenik bitki içerir. Geliştirilmiş emilim için biyolojik olarak yüksek oranda kullanılabilir sıvı. Nutramedix'in benzersiz geliştirme süreci, tüm bitkiyi daha güçlü bir geniş spektrumlu konsantrasyon için optimize eder.

Diyet takviyesi


Nutramedix ®
Nutramedix, 1993 yılından beri ABD pazarında faaliyet gösteren bir Amerikan diyet takviyesi üreticisidir. Patentli ekstraksiyon yöntemine dayalı yüksek kaliteli biyoaktif bitki özleri üretir. Nutramedix ürünleri, yüksek etki gücü ve geniş faaliyet yelpazesi ile karakterizedir.


İçindekiler: Astragalus, Rhodiola, Ginseng ve Schisandra özü, maden suyu, etanol (20-24)%.

Kullanım Şekli: 4 oz'a 20 damla koyun. su ve içmeden önce bir dakika bekleyin. Günde iki kez (kahvaltı veya öğle yemeğinden 10 dakika önce) veya doktorunuzun belirttiği şekilde alın. Hamileyseniz veya emziriyorsanız kullanmayın. Her kullanımdan önce iyice çalkalayın.

Net ağırlık: 30 ml

Depolama: Küçük çocukların ulaşamayacağı kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

Dikkat: Önerilen günlük porsiyonu aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine kullanılamaz. Hamile ve emziren kadınlar için tavsiye edilmez.

İncelemeler

Bir inceleme bırakmak için buraya tıklayın