Enula Nutramedix 30 ml
Enula Nutramedix 30 ml
Enula Nutramedix 30 ml
Enula Nutramedix 30 ml
Enula Nutramedix 30 ml
Enula Nutramedix 30 ml

Enula Nutramedix 30 ml

CWD03-30
₺1.155,00

Enula Mikrobiyal Savunma, üç bitkiden elde edilen ekstraktların eşsiz bir karışımıdır: Elecampane, Jalapa ve Blood Wiss. Enula, anti-inflamatuar özelliklerinin yanı sıra geniş spektrumlu antimikrobiyal, antiviral, antiviral, antibakteriyel etkilere de sahiptir.

 

Enula
 Enula Mikrobiyal Savunma, iki bitkinin özlerinin özel bir karışımıdır: Elecampane (Inula helenium) ve Jalapa (Ipomoea jalapa).

Nutramedix®
Nutramedix, 1993 yılından bu yana ABD pazarında faaliyet gösteren Amerikalı bir besin takviyesi üreticisidir. Patentli ekstraksiyon yöntemine dayalı olarak yüksek kaliteli biyoaktif bitki özleri üretir. Nutramedix'in ürünleri yüksek potansiyele ve geniş aktivite yelpazesine sahiptir.

Diyet takviyesi


İçindekiler: Umman'ın harika özü, Jalapa özü, maden suyu, etanol (%20-24).

Önerilen günlük alım miktarı: 120 ml suya 30 damla ilave edip bir dakika bekleyip yiyin. Günde 2 kez 1 damla ile başlayın (yemekten 30 dakika önce) ve yavaş yavaş porsiyonu artırın. Kullanmadan önce çalkala.

Net ağırlığı: 30 mi

Depolamak: Oda sıcaklığında, kuru ve küçük çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.

Dikkat: Önerilen günlük porsiyonu aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine kullanılamaz. Hamile ve emziren kadınlara önerilmez.

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.