Lactibiane Toleransı (30 kapsül)

Lactibiane Toleransı (30 kapsül)

PileJe
MED05
₺1.342,50
rating İncelemeyi okuyun
Ortalama puanı: 10/10 İnceleme sayısı: 1

Lactibiane toleransı, gastrointestinal sistemin bakteriyel florasını güçlendirir ve inflamatuar bağırsak hastalığının tedavisini destekler.

 

Lactibiane Toleransı

 

Lactibiane toleransı, gastrointestinal sistemin bakteriyel florasını güçlendirir ve inflamatuar bağırsak hastalığının tedavisini destekler. Kapsül başına 10 milyar mikrobiyota laktik asit bakteri suşlarının karışımını içerir: Bifidobacterium lactis LA 303, LA 201 Lactobacillus acidophilus, Lactobacillus plantarum LA 301, LA 302 Lactobacillus salivarius, Bifidobacterium lactis LA 304.

 

Lactibiane toleransı ile takviye aşağıdakiler için önerilir:

  • ishal veya kabızlık ile ilişkili irritabl bağırsak sendromu,
  • sızdıran bağırsak sendromu ile ilişkili alerji ve gastrointestinal intolerans.

 

 

Bilimsel bir temelde geliştirilen diyet takviyesi.

 

PiLeJe

 

Groupe PiLeJe, 1991 yılında kurulmuş bir Fransız şirketidir. PiLeJe, sadece insan vücudunun günlük ihtiyaçları ile uyumlu ve gastrointestinal sistemin optimal bir şekilde asimilasyonu ile karakterize edilen dozlarda doğal kaynaklı ürünler sunmaktadır.

 

İçindekiler: Laktik asit bakterileri (cfu 10x1010.), Mısır nişastası (dolgu), magnezyum stearat (topaklanmayı önleyici ajan), vejetaryen kapsül.

 

Net ağırlık: 16 g - 30 poşet

 

Kullanım: 1 ila 3 ay süreyle günde 1 kapsül. Kapsülleri sabah aç karnına veya yemekten yarım saat önce alın. Tedavinin tekrarlanması tavsiye edilir.

Depolama: Küçük çocukların ulaşamayacağı, kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

Dikkat: Gün içinde tüketim için önerilen porsiyonları aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin ikamesi (ikamesi) olarak kullanılamaz.

 

Yeni
Excelente
rating 10
2022-11-27
Si me pisas canto
El mejor que he tomado.

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.