B6 Vitamini (P-5-P) 25 mg, 100 tablet

B6 Vitamini (P-5-P) 25 mg, 100 tablet

ALI07
₺177,55
rating İncelemeyi okuyun
Ortalama puanı: 10/10 İnceleme sayısı: 1

Geleneksel takviyelerde bulunan B6 vitamini (piridoksin HCl) sayısız yaşam sürecinde çok önemli bir rol oynar.

 

B6 Vitamini (P-5-P) 25 mg, 100 tablet

 

Geleneksel takviyelerde bulunan B6 vitamini (piridoksin HCl) sayısız yaşam sürecinde çok önemli bir rol oynar. Piridoksal 5'-fosfat, canlı lipitleri ve proteinleri glikasyon reaksiyonlarına karşı koruduğu gösterilen, metabolik olarak aktif B6 vitamini formudur. Yaşlanma, vücutta gelişmiş glikasyon son ürünlerinin (AGE'ler) oluşumuyla sonuçlanır.   Merkezi sinir sistemi, kritik bir nörotransmiter olan serotoninin üretiminde B6'ya da güvenir.

 

MedicaLine

MedicaLine, 2007'den beri yerel pazarda faaliyet gösteren Polonyalı ilaç ve gıda takviyeleri üreticisidir. MedicaLine, gıda takviyeleri markası Aliness'in sahibidir. Aliness markalı ürünler, aktif maddelerin hızlı ve yüksek düzeyde emilimi ile karakterize edilen doğal bileşikler içerir. Sundukları vitaminler, glütensiz diyet uygulayanların yanı sıra alerjisi ve laktoz intoleransı olan kişiler tarafından da kullanılabilir.

Diyet takviyesi

Malzemeler:   B6 Vitamini (P-5-P piridoksalo-5-fosfat), hacim artırıcı: kalsiyum fosfat, mikrokristalin selüloz, topaklanmayı önleyici madde: silikon dioksit.

Önerilen günlük porsiyondaki içerik (1 kapsül) (% RWS-Referans günlük alım%): B6 Vitamini (P-5-P piridoksalo-5-fosfat) - 25 mg (*% 1785)

Önerilen günlük alım miktarı:   Günde 1 kapsül, tercihen yemek sırasında alın.

Net ağırlık: 100 tablet

Depolama:   Işıktan koruyun, oda sıcaklığında, küçük çocukların erişemeyeceği kuru bir yerde saklayın.

Dikkat:   Gün içinde önerilen günlük porsiyon miktarını aşmayın. Bu ürün hamile veya emziren kadınlar tarafından kullanılamaz. Bu ürün, çeşitli diyetlerin yerine kullanılamaz.

 

 

Yeni
Vitamin B6 (P-5-P) 25 mg, 100 tabletter
rating 10
2023-05-20
Albina
Bra produkt, Rekommenderar

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.