C vitamini MAX (60 porsiyon)

C vitamini MAX (60 porsiyon)

FM18
₺217,50
rating İncelemeyi okuyun
Ortalama puanı: 10/10 İnceleme sayısı: 1

Diyet takviyesi F-VIT C MAX, toz halinde C vitamini, D3 vitamini ve Çinko (sitrat) içerir. Toz halindeki Levorotatory C Vitamini, çok yüksek emicilik ile karakterizedir.

 

C vitamini MAX

 

 

Diyet takviyesi F-VIT C MAX, toz halinde C vitamini, D3 vitamini ve Çinko (sitrat) içerir. Toz halindeki Levorotatory C Vitamini, çok yüksek emicilik ile karakterizedir. C vitamini, bağışıklık sisteminin düzgün çalışmasını destekler ve hücreleri oksidatif stresten korur. Aynı zamanda normal enerji metabolizmasının korunmasına yardımcı olur ve yorgunluk ve bitkinliği azaltır. D vitamini, sağlıklı kemik ve dişlerin korunmasına yardımcı olur. Kalsiyumun uygun şekilde emilmesine ve kullanılmasına ve kanda uygun seviyesinin korunmasına katılır. Ek olarak, D vitamini, kas sistemi ve bağışıklık sisteminin işleyişini destekler. Çinko, vücudun düzgün çalışması için gerekli olan en önemli mikro besinlerden biridir. T hücrelerinin gelişimine katılarak bağışıklık sisteminin düzgün çalışmasını destekler.

F-VIT C MAX, genetiği değiştirilmemiş (GM olmayan) hammaddelerden üretilmiştir. Diyet takviyesi F-VIT C MAX hiçbir dolgu maddesi, koruyucu madde, renklendirici ve tatlandırıcı içermez.

 

 

FORMEDS Sp. z oo

FORMEDS Sp. z oo, koruyucu, renklendirici ve tatlandırıcı eklenmemiş saf toz formunda diyet takviyeleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Doğal, etkili ve güvenli ürünler sunar. Tüm üretim süreci HACCP sistemine uygundur. Ürünlerinin üretiminde kullanılan hammaddeler saygın Avrupalı tedarikçilerden temin edilmektedir.

 

Malzemeler:   C vitamini (L-askorbik asit) çinko (çinko sitrat), D vitamini (kolekalsiferol).

Önerilen günlük porsiyondaki içerik (1 g) (Referans günlük alım yüzdesi):

C vitamini - 1000 mg (% 1250)

D Vitamini 1000 IU / 25 μg (% 500)

çinko sitrat - 32 mg, 10 mg çinko (% 100) dahil.

 

Önerilen günlük alım miktarı:   200 ml su veya başka bir içecekle bir bardağa 1 porsiyon (1 kaşık) ekleyin ve karıştırın. Yemek sırasında günde 1 kez tüketin.

Net ağırlık:   61.92 g. Kap Başına Porsiyon 60

Depolama:   Küçük çocukların erişemeyeceği kuru bir yerde oda sıcaklığında saklayın.

 

Dikkat:   Gün içinde tüketmek için önerilen günlük porsiyonları aşmayın. Ürün hamile ve emziren kadınlar tarafından kullanılmamalıdır.

Yeni
rating 10
2021-10-01
Merlinchanteur
Pas encore débuter la cure, à suivre

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.