laktibian bağışıklığı

laktibian bağışıklığı

PileJe
MED09A
Stoktaki son ürünler
₺460,35

Lactibiane Immuno, bağışıklık sisteminin düzgün çalışmasını destekler. Vücudun savunmasını ve bağırsak bariyerini güçlendiren özel olarak seçilmiş bir probiyotiktir.

 

laktibian bağışıklığı

Lactibiane Immuno, bağışıklık sisteminin düzgün çalışmasını destekler. Vücudun savunmasını ve bağırsak bariyerini güçlendiren özel olarak seçilmiş bir probiyotiktir. Birbirini tamamlayan tüm bileşenlerin varlığı, vücudun birçok düzeyde savunma mekanizması üzerinde hareket etmesine ve onları etkili bir şekilde güçlendirmesine izin verir.

Lactibiane Immuno, aşağıdaki mikrobiyal suşların laktik asit bakterilerinin bir karışımını içerir: Lactobacillus paracasei LA 802, Lactobacillus acidophilus LA 201.

Takviye için önerilir:

  •         immün yetmezlikler,
  •         tekrarlayan enfeksiyonlar,
  •         oral enfeksiyonların önlenmesi.

PiLeJe

Groupe PiLeJe, 1991 yılında kurulmuş bir Fransız şirketidir. PiLeJe, yalnızca insan vücudunun günlük ihtiyaçlarına uygun dozlarda ve gastrointestinal sistemin optimal bir şekilde özümsenmesiyle karakterize edilen doğal kökenli ürünler sunar.

 

Besin takviyesi

İçindekiler: laktik asit bakterileri: Lactobacillus paracasei LA 802, Lactobacillus acidophilus LA 201, C ve D3 vitaminleri, hacim artırıcı: frukto-oligosakkaritler, hindiba inülin, mikrokristal selüloz, laktoz, süt proteinleri, topaklanma önleyici madde: magnezyum sterat, tatlandırıcı: nane .

Ortalama değerler 1 tablette
laktik asit bakterisi 2.10 9 kob

Önerilen günlük alım miktarı: Günde 1 pastil. Yemekle birlikte almayınız.

Net içerik: 19g - 30 pastil

Depolama: Işıktan koruyun, oda sıcaklığında, küçük çocukların erişemeyeceği kuru bir yerde saklayın.

Uyarı: Önerilen günlük dozu aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine (yerine koyma) olarak kullanılamaz. Ürün 6 yaşından küçük çocuklar tarafından kullanılmamalıdır.

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.