Samento Nutramedix 30 ml
Samento Nutramedix 30 ml
Samento Nutramedix 30 ml
Samento Nutramedix 30 ml

Samento Nutramedix 30 ml

CWD06-30
₺1.267,50

Samento Mikrobiyal Savunma etkili bir immünomodülatördür. Geniş bir antibakteriyel, antifungal, antiviral ve antiparaziter özellik yelpazesine sahiptir. Samento, Borelia burgdorferi ve diğer Borrelia türlerinin yanı sıra diğer kene kaynaklı enfeksiyonlara karşı da etkilidir.

 

Samento Mikrobiyal SavunmaSamento Mikrobiyal Savunma etkili bir immünomodülatördür. Geniş bir antibakteriyel, antifungal, antiviral ve antiparaziter özellik yelpazesine sahiptir. Samento, Borelia burgdorferi ve diğer Borrelia türlerinin yanı sıra diğer kene kaynaklı enfeksiyonlara karşı da etkilidir. Samento otoimmün bozuklukların tedavisinde kullanılabilir. Samento Mikrobiyal Savunma Cowden Destek Programına dahildir ve Cowden Protokolündeki diğer ürünlerle birlikte kullanılmalıdır.Diyet takviyesi


Nutramedix®
Nutramedix, 1993 yılından bu yana ABD pazarında faaliyet gösteren Amerikalı bir besin takviyesi üreticisidir. Patentli ekstraksiyon yöntemine dayalı olarak yüksek kaliteli biyoaktif bitki özleri üretir. Nutramedix'in ürünleri yüksek potansiyele ve geniş aktivite yelpazesine sahiptir.


İçindekiler: Uncaria tomentosa kabuğu ekstresi (TAO Free Uncaria tomentosa), maden suyu, etanol (%20-24).

Kullanımı: 120ml suya 1-30 damla dökün ve içmeden önce bir dakika bekleyin. Günde 2 defa 1 damla ile başlayın (yemekten 30 dakika önce) ve yavaş yavaş alımı artırın. Kullanmadan önce şişeyi çalkalayın.

Net ağırlığı: 30 mi

Depolamak: Oda sıcaklığında, kuru ve küçük çocukların ulaşamayacağı yerde saklayın.

Dikkat: Önerilen günlük porsiyonu aşmayın. Diyet takviyeleri, çeşitli bir diyetin yerine kullanılamaz. Hamile ve emziren kadınlara önerilmez.

Yeni

Bu ürünü alan müşteriler, şunları da aldı:

Product added to wishlist
Product added to compare.

Web sitesini kullanarak, çerez kullanımına izin vermiş olursunuz. Daha fazla bilgiyi Gizlilik Politikamızda bulabilirsiniz.